Říjen 2010

Courteney Cox alias Monika z Přátel se rozvádí...!!! =(

18. října 2010 v 16:07 | Phoebe †
www.courteney-cox-arquette.blog.cz
Herečka Courteney Cox (46) se po jedenácti letech manželství rozešla se svým mužem Davidem Arquettem. Oba shodně prohlašují, že je to rozchod přátelský po vzájemné domluvě a že přátelit se hodlají i nadále. Rozvod ale neproběhne rychle, protože se týká také jejich šestileté dcery Coco.

"Důvodem našeho rozchodu je, že musíme lépe poznat sami sebe a kvality, které v manželství očekáváme a potřebujeme od partnera i vztahu. Zůstáváme nejlepšími přáteli a zodpovědnými rodiči naší dcery a stále milujeme hluboce jeden druhého," uvedli ve společném prohlášení Courteney a David.

Šestačtyřicetiletá Courtney potkala o sedm let mladšího Arquetta na natáčení Vřískotu, vzali se o tři roky později v San Francisku. Courteney porodila Coco v roce 2004. Letos v srpnu poprvé přiznala, že mají ve vztahu problémy a že dokonce chodili na společné terapie.

Courteney nedostala žádné ocenění!!! Jak moc jí to mrzí???

9. října 2010 v 10:36 | Phoebe †
courteney-cox-arquette.blog.cz
Herečka Courteney Cox je synonymem pro Moniku ze seriálu Přátelé. Jenže zatímco její kolegové Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer získali za své postavy ocenění Emmy, ona se takového uznání hereckého umění nedočkala. A dost ji to štve.

V roli Moniky totiž na stanici NBC žila deset roků. "Moje ego bylo skutečně raněno. Když to ocenění každý dostal, jen já jediná ne, nebylo to nic moc příjemného," přiznala teď Courteney.

V současnosti točí seriál Cougar Town, v němž se objevuje jako žena středního věku milující zajíčky.


"Ještě před nedávnem jsem byla nejmladší z celého hereckého obsazení a teď jsem nejstarší. Jsem tak stará, že mě bolí klouby, když si dám nohu přes nohu na delší dobu. Potřebuju brýle, abych něco viděla při sledování filmu či abych viděla počítač a mohla číst knihu," dodala Courteney!